tvcontrolcenter.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Jaskinia złotej róży / Fantaghiro (1991) lek...dodany: 03/03/2010

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
03/03/2010
Wyświetleń:
2405
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Pomiędzy dwoma królestwami wciąż toczy się wojna. Władcy jednego z nich rodzi się trzecia córka, której matka, królowa, umiera wkrótce po porodzie. Dziewczynka, o imieniu Fantaghiro, wyrasta na energiczną i krnąbrną pannę. Stary król przekazuje władzę nad wojskiem generałowi do czasu, kiedy jego córki wyjdą za mąż. Tymczasem umiera władca wrogiego królestwa i władzę obejmuje jego syn, Romualdo. Fantaghiro, ćwicząc w lesie strzelanie z łuku, przypadkiem go poznaje. Królewicz bierze ją za nimfę leśną i zakochuje się w niej.


Jaskinia złotej róży / Fantaghiro (1991) lek...dodany: 03/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:23 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze tvcontrolcenter.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis tvcontrolcenter.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.